Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyoFlash Şiirler
Sitemize Üye Olarak Ailemizden Biri Olabilirsiniz:))

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ

3 posters
YazarMesaj
eminee
Aşk Editörü
Aşk Editörü
eminee

İsim : emine subatan
Şehir Şehir : manisa

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 1:12 am

merhaba arkadaşlar.ben yeni aşk editörünüzüm.aşk sevgi ikili ilişkilerde ki her türlü soruya elımden geldıgı kadar yardımcı olmak için burdayım. evet arkadalar ilginizi beklıorum.
iyi forumlar
papatya
Admin
Admin
papatya

Özlü Sözü : Aşk, çok renkli bir çiçektir; ancak korkunç uçurumların kıyısında yetişir.
İsim : Zeynep
Şehir Şehir : İzmir

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 4:48 pm

Yeni Göreviniz Kutlu olsun hayırlı çalışmalar.
https://mavipapatya.forum.st
eminee
Aşk Editörü
Aşk Editörü
eminee

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyPerş. Ara. 24, 2009 12:44 am

tşk.ederim.her konuda yardımcı olucam evet arkadaşlar sizleribekliorum.
aşkolik(haykolik)
Şair
Şair
aşkolik(haykolik)

Özlü Sözü : Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim...(ama anlamadın...!)
İsim : BÜŞRA
Şehir Şehir : çanakkale

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyPerş. Ara. 24, 2009 10:10 pm

Göreviniz hayırlı olsun.İlk soruda benden olsun;sizce aşkta kız erkek ayrımı var mıdır?Yani bir kız bir erkeğe çıkma falan teklif ederse ne kadar doğru olur? ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Fresse
eminee
Aşk Editörü
Aşk Editörü
eminee

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyPerş. Ara. 24, 2009 10:59 pm

tşk.ederim.bence aşk ta kız erkek ayrımı yoktur sonuçta aşk tek kişilik değilidr ikilidr.yalnız olmayacağına göre.hizler de karşılıklıdrı. o ya da bu ne olursa olsun ikilidr. bazen tek taraflı olabilio eğer bi kız bi erkekten hoşlanıosa tbi ki ilk adımı erkekten beklemli neden ? çünkü erkek o zaman on dha çok değer verir.ama hoşuna da gider. erkekler zor kızları sever. bence bi kız beklesin erkeğin ona gelmesını. çünkü şunu da unutmayın. bi kadın bi erke peşinde değil bi sürü erkek bi kadınnın peşinde olmadır. sonuç olarak tavsiyem bi bayan beklesın...olmuyosa baskalarına baksın..... inş. ii şeyler olur
papatya
Admin
Admin
papatya

Özlü Sözü : Aşk, çok renkli bir çiçektir; ancak korkunç uçurumların kıyısında yetişir.

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyPerş. Ara. 24, 2009 11:02 pm

Güzel açıklamışınız bende bir kaç bişey eklemek istiyorum.

Aşkta klasikleşmiş kural vardır hep erkek çıkma teklif eder ama bazen erkeklerde heyecana kapılıp tereddüt edebiliyor bu duurmda bayanın ona yardım etmesi çok anormal değildir.
eminee
Aşk Editörü
Aşk Editörü
eminee

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyPerş. Ara. 24, 2009 11:24 pm

Evet aşkta klasikleşmiş kurallar çok ama aşkı güzel yapan o kurallardır.bi bayan bayan oldugunu unutmaması lazım işte bu yuzden o kurala da uyması gerekir. yardım edebilir sadece ufak bi kaç kelime ile ama daha ilerisi olmamalıdır.erkekler bu tarz kızlra pek değer vermezler.
aşkolik(haykolik)
Şair
Şair
aşkolik(haykolik)

Özlü Sözü : Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim...(ama anlamadın...!)
İsim : BÜŞRA
Şehir Şehir : çanakkale

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyCuma Ara. 25, 2009 8:52 pm

Çok teşekkürler,ben birine çıkma teklifi etmiştimde...(merak ettim...Very Happy)
papatya
Admin
Admin
papatya

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyCuma Ara. 25, 2009 8:54 pm

hayırlısı diğelim:)
eminee
Aşk Editörü
Aşk Editörü
eminee

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ Empty
MesajKonu: Geri: ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ   ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ EmptyCuma Ara. 25, 2009 8:56 pm

hayırlısı olur inşallah Very Happy önemli olan mutluluk tabi Very Happy

ben AŞK EDİTÖRÜNÜZ
1 sayfadaki 1 sayfası