Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyoFlash Şiirler
Sitemize Üye Olarak Ailemizden Biri Olabilirsiniz:))

'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı

YazarMesaj
papatya
Admin
Admin
papatya

Özlü Sözü : Aşk, çok renkli bir çiçektir; ancak korkunç uçurumların kıyısında yetişir.
İsim : Zeynep
Şehir Şehir : İzmir

'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Empty
MesajKonu: 'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı   'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı EmptyCuma Ara. 25, 2009 10:53 am

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından
başlatılan 'Bir Okulu da Siz Boyayın' adlı kampanya gönüllü okul
ekiplerince boyanacak.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Hasan Alaköse'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul
Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi Sorumlusu Yeşim Çelik Süzer ve gençler
basın mensupları ile bir araya gelerek proje hakkında bilgiler verdi.
Öğretmen evinde düzenlenen toplantıda'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul başlatılan 'Bir Okulu da Siz Boyayın' adlı kampanyayla Adıyaman merkez ilköğretim okullarından 109 okul'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul 380 dersliğin boyanması hedefleniyor. Adıyaman Valiliği'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Kültür Evi'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul kurum ve kuruluşlar'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul işadamları'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul sivil toplum kuruluşları'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul emniyet mensupları'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul cezaevi çalışanları ve tutuklu gönüllüleri tarafından oluşturulan gönüllü okul ekipleri'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul tüm köy okullarının küçük onarım'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul boya işleri'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul okul koridorları ve duvarlarının resimleri düzenlenerek fiziki görünümü iyileştirilecek ve okulların bahçeleri ağaçlandırılacak.

Milli Eğitim Müdürü Hasan Alaköse'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul
kampanyayla ilgili kurum ve kuruluş müdürleriyle yapılan toplantı
sonrasında kurumlar tarafından 8 bin 100 kilogramlık boya ile 35 okulun
boyanmasının taahhüt ettiğini kaydederek'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı Virgul kurumların boyatacağı 35 okulun dışında diğer 74 okulun boyanmasını sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.
https://mavipapatya.forum.st

'Bir Okulu da Siz Boyayın' Projesi Başladı
1 sayfadaki 1 sayfası