Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyoFlash Şiirler
Sitemize Üye Olarak Ailemizden Biri Olabilirsiniz:))

Mechulden Nağmeler

YazarMesaj
papatya
Admin
Admin
papatya

Özlü Sözü : Aşk, çok renkli bir çiçektir; ancak korkunç uçurumların kıyısında yetişir.
İsim : Zeynep
Şehir Şehir : İzmir

Mechulden Nağmeler Empty
MesajKonu: Mechulden Nağmeler   Mechulden Nağmeler EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 12:10 am

UnutmadımMechulden Nağmeler Virgul unutamadım seniMechulden Nağmeler Virgulo öldüren sevginiMechulden Nağmeler Virgul
Mechulden Nağmeler
vazgeçmedim senden umudu kesmedim gözlerindenMechulden Nağmeler Virgul
bekledim doğan güneşleMechulden Nağmeler Virgul belki o getirir diye seniMechulden Nağmeler Virgul
karanlıkta yıldızlara sordumMechulden Nağmeler Virgul yoksa onlar mı getirirdi sevdiğimi.

durmadımMechulden Nağmeler Virgulyılmadım kalbimdenMechulden Nağmeler Virgul kalbine duyurana kadar sevgimiMechulden Nağmeler Virgul
bitiremedimMechulden Nağmeler Virgul nefret etsem bile bu yok eden özlemiMechulden Nağmeler Virgul
canımı yoluna verdimMechulden Nağmeler Virgul yıkılmamak için savaştımMechulden Nağmeler Virgul ah bir görsen beniMechulden Nağmeler Virgul
ben seni sevdimMechulden Nağmeler Virgul ben sana kaldımMechulden Nağmeler Virgul yeter artık çağır şu yüreğimi.

elimden gelen sadece büyük bir haykırışMechulden Nağmeler Virgul
umutsuz belkiMechulden Nağmeler Virgul bir ihtimal bile olmasa da bu yakarışMechulden Nağmeler Virgul
neden bir tanemMechulden Nağmeler Virgul nedenMechulden Nağmeler Virgul gelsen şimdi biter her acı yine kalplerde barışMechulden Nağmeler Virgul
sevgiye senin kiMechulden Nağmeler Virgul hadi bir kalp bağışla banaMechulden Nağmeler Virgul sanadır bu yalvarış.

görmüyor musun bitiyorum sensizMechulden Nağmeler Virgul eriyorum bir mum gibiMechulden Nağmeler Virgul
hadi ateş ol tekrar yak beniMechulden Nağmeler Virgul hatırla hor görme geçen günleriMechulden Nağmeler Virgul
boş kalmasın anılar kalmasın yaşanmışlığıylaMechulden Nağmeler Virgul koparma içimdenMechulden Nağmeler Virgul
bitsin bu ayrılıkMechulden Nağmeler Virgul ellerimi tut yine sen değil misin ki yaşamımın tek sebebi.

koş tekrar benimle aynı hayallereMechulden Nağmeler Virgul sımsıkı tut bırakma benim gibiMechulden Nağmeler Virgul
ben seni tutarken kaybetmemek içinMechulden Nağmeler Virgul yakala hadi attım sana kalbimiMechulden Nağmeler Virgul
gördün mü ışığı geleceği gösteriyor şimdiMechulden Nağmeler Virgul ayrılmayan ikimiziMechulden Nağmeler Virgul bitmeyecek sevgimiziMechulden Nağmeler Virgul
en güzel duyguların başladığıMechulden Nağmeler Virgul senin bana gelen en saf halini.

anladın mı seni seven bir kalp var yeryüzündeMechulden Nağmeler Virgul seni arayanMechulden Nağmeler Virgul
buldun mu şimdi aradığınıMechulden Nağmeler Virgul yalnızlığın hain kollarındaMechulden Nağmeler Virgul
verdin mi kararınıMechulden Nağmeler Virgul uyandıracak mısın beni bu kötü rüyadanMechulden Nağmeler Virgul
açacak mısın kollarınıMechulden Nağmeler Virgul yeniden ısıtacak mısın benimle varlığımıMechulden Nağmeler Virgul yine her an.
https://mavipapatya.forum.st

Mechulden Nağmeler
1 sayfadaki 1 sayfası