Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyoFlash Şiirler
Sitemize Üye Olarak Ailemizden Biri Olabilirsiniz:))

Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! ..

2 posters
YazarMesaj
papatya
Admin
Admin
papatya

Özlü Sözü : Aşk, çok renkli bir çiçektir; ancak korkunç uçurumların kıyısında yetişir.
İsim : Zeynep
Şehir Şehir : İzmir

Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Empty
MesajKonu: Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! ..   Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. EmptyPaz Ara. 20, 2009 4:13 pm

.. Seni Çok ÖzLedigimi AnLatmışmıydım Sana ..
Dogan her güneşle senin hayatıma dogdugunu Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul kuşların cıvıltısında aşkın Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul sevdanın kokusunu Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul
baharın gelişiyle sana olan sevdamın yeniden tazeligine erişmesini anlatmışmıydım sana ..

Sen yanımdayken kötürüm duyguların bitişini Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul mutlulugun ahenk oluşturarak ikimizin üzerine serpilişini Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul sevda şarkı sözlerilarının mutlulugumuzu betimleyişini anlatmışmıydım sana ...

Anlatmıştım ey sevgili yüregimdeki sevdanın Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul aşk denizine dökülüşünü Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul sevda kuşunun nazlı nazlı yüregine dogru süzülüşünü Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul mutluluklara kucak acan gözlerimin Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul
mutluluktan damla damla akan mutluluk gözyaşlarını anlatmıştım sana ey sevgili ..

Seni sevmenin gönlümde bir ibadet oldugunu Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul sana olan sevdamın gönlüme sular seller gibi doldugunu anlatmıştım sana ey sevgili ..

Umutluyduk bu sevdanın şemsiyesi altında biliyorsun Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul mutluluga kanat çırpa çırpa gönüllere uçtugumuzu görüyorsun Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul
sende sende bu sevdanın sevinciyle coşuyor coşuyorsun ve ben sana bunları anlatmıştım ey sevgili ..

Peki şimdi bu ansızın gidişin sebebi neydi ey sevgili ?
O cennet yüzünü Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul o narin kokunu içime çekemeyecek miyim şimdi ..
Ugruna dünyaları verdigim gözlerini göremeyecek miyim şimdi Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul aşk dolu bakışlarla bakamayacak mıyım o gözlerine artık Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul
rıhtımlardan gemiler kalkarken birgün bizde bu sevda gemisinde hayatımızı birleştiririz diyerek dualar edemeyecek miyim artık ..

Neydi Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul nedendi bu gidiş bilmem Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul
sadece özlüyorum seni deli gibi bu sözlerim kadere sitem Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul
söyle can ben şimdi sensiz ne edem Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. Virgul
senin aşkın beni etmez mi verem ...

Sen Aslıydın Bense Kerem
Yüregimde bir hazan bir özlem
Bir gelsende o güzel yüzünü görsem
Ey sevgili neden ayrıldık biz neden

MeCHuL ®️ The OrjinaL

12.12.2009
https://mavipapatya.forum.st
aşkolik(haykolik)
Şair
Şair
aşkolik(haykolik)

Özlü Sözü : Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim...(ama anlamadın...!)
İsim : BÜŞRA
Şehir Şehir : çanakkale

MesajKonu: Geri: Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! ..   Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. EmptyCuma Ara. 25, 2009 9:32 pm

Ellerize sağlık...
papatya
Admin
Admin
papatya

Özlü Sözü : Aşk, çok renkli bir çiçektir; ancak korkunç uçurumların kıyısında yetişir.
İsim : Zeynep
Şehir Şehir : İzmir

MesajKonu: Geri: Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! ..   Seni çok özledigimi anlatmışmıydım sana ! .. EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 12:02 am

Teşekkür ederim saolun.
https://mavipapatya.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası